REFERENECE VIRTUANUM

Naši zákazníci nám důvěřují

Ohlasy našich klientů

Společnost Virtuanum, s.r.o mohu vřele každému doporučit. Profesionální přístup, odborné poradenství a doslova luxusní cena. Když nemohou vzít okamžitě mobil, vždy zavolají zpět a vše odborně vyřeší a vysvětlí. Vše na čem jsme se dohodli, vždy bylo v termínu dodrženo. Měl jsem požadavek si vyzvednout doklady osobně v originálech i v tomto mě bylo vyhověno. Vše proběhlo v pořádku. Všem kdo hledají podobné služby doporučuji tuto společnost. Maximální spokojenost.
Farma v Údolí
Firma Virtuanum, je spolehlivá, rychlá a jsem velmi spokojená. Mohu jedině doporučit :-)
Aďka Áya Blaškovičová
Vše proběhlo v pořádku. Při zakládání nové společnosti opět služby virtuálního sídla využiji u této společnosti, nemá naprosto důvod hledat jinde.
David Taavetti
Každému kdo zakládá společnost a potřebuje rychle sídlo, mohu doporučit. Virtuanum je diskrétní, rychlá, flexibilní a levná. Asi na trhu nemá konkurenci.
Michal Fortelný
S komunikací i průběhem procesu změny sídla ze strany společnosti Virtuanum jsem spokojený a můžu doporučit. Vše probíhá rychle, online a v případě potřeby se vždy dovoláte.
Martin Poličanský
Perfektní služba a servis mohu jen doporučit všem zájemcům.
Jaroslav Valášek
Super rychlá komunikace, sídlo bez problémů zapsáno v OR . Veškeré doklady vyřízené obratem. Můžu jen doporučit !! Děkuji za spolupráci.
Zdeněk Vykoukal
Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup. Vřele doporučuji těm, co potřebuji tyhle služby. Ještě jednou dík.
Miroslav Balák
Se službami společnosti Virtuanum jsem spokojený. Vše probíhá velmi rychle, Veškeré doklady vyřízené obratem, došlá pošta obratem přeposílaná, poradenství na velmi dobré úrovni. Doporučuji.
Olin Žák