Adresa trvalého bydliště

Za 4 999 Kč na 10 let.

1 Trvalá adresa v Brně

Klidná oblast v části Jundrov

2 Stačí 1x zajít na úřad

Vše ostatní zvládnete online

3 Vyřízeno do 48 hodin

Bez složitého papírování

Služba je vhodná pro zájemce, kteří mají problém s umístěním trvalého bydliště nebo potřebují z osobních či podnikatelských důvodů změnit svou současnou adresu — např. kvůli snadnějšímu přístupu k lékaři, školce, parkování či z důvodu exekuce.

Nemovitost je v našem vlastnictví a služba poskytnutí trvalého pobytu plní všechny požadavky uložené zákonem. Umístění trvalého bydliště na adrese Jundrov nabízíme standardně bez přebírání pošty. V případě zájmu si můžete zřídit Dosílku od České pošty - veškerá korespondence Vám pak bude zaslána na adresu, kterou si zvolíte. Můžete také využít bezplatný odnos zásilek od České pošty (viz tip níže).

Všechny klienty, kteří si u nás zřizují trvalý pobyt, prověřujeme. Budete tak v dobré společnosti.

Trvalý pobyt v Brně
Adresa trvalého bydliště
Trvalá adresa v Brně

4 999 Kč na 10 let

poté za stejnou cenu na dalších 10 let

Zřídit bydliště v Brně
na 10 let

TIP: Osobní odnos zásilek

V případě, že si sjednáte tuto službu, tak pošta zajistí, aby Vaše zásilky byly uschovány přímo na poště náležící k sídlu – tedy Veslařská 549/52, Brno s tím, že si je budete z pošty sami odnášet. Tato služba je zdarma. Za příplatek 59 Kč měsíčně Vás pak pošta informuje e-mailem o doručených zásilkách. O odnášku poštovních zásilek můžete požádat na kterékoliv poště, kde Vám sdělí více informací.

Napište nám zprávu

Napište nám zprávu a my se vám ozveme.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva