Sídlo v Brně na 10 let

Jen 4 999 Kč a víc ani korunu.

1 Lukrativní adresa v Brně

Velký kancelářský komplex na adrese Příkop 4

2 1 rok skenování pošty zdarma

Došlou poštu vám naskenujeme a pošleme na e-mail

3 Kompletní vyřízení online za 48 hodin

Od stolu, bez papírování a návštěv úřadů

S Virtuanum získáte virtuální sídlo nedaleko brněnského centra. Do dvou dnů od objednání a nepotkáte přitom jediného úředníka.

Na první rok vám jako bonus k sídlu v Brně přidáme skenování došlé pošty zdarma. Každý další rok skenování pošty stojí 129 Kč měsíčně a pokud náhodou přebírání zásilek nevyužijete, můžete službu jednoduše zrušit a své sídlo budete mít doživotně bez dalších poplatků. Můžete také využít bezplatný odnos zásilek od České pošty (viz tip níže).

Plníme náležitosti dané zákonem a současně prověřujeme všechny klienty, kterým zakládáme a udržujeme sídlo. Vaše sídlo tak bude v dobré společnosti.

Sídlo Na Příkopu 4 Brno
Virtuální sídlo Na Příkopu 4 Brno
Sídlo ulice Na Příkopu 4 Brno

4 999 Kč na 10 let

poté za stejnou cenu na dalších 10 let

Objednat sídlo
na 10 let

TIP: Osobní odnos zásilek

V případě, že si sjednáte tuto službu, tak pošta zajistí, aby Vaše zásilky byly uschovány přímo na poště náležící k sídlu – tedy Příkop 843/4, Brno s tím, že si je budete z pošty sami odnášet. Tato služba je zdarma. Za příplatek 59 Kč měsíčně Vás pak pošta informuje e-mailem o doručených zásilkách. O odnášku poštovních zásilek můžete požádat na kterékoliv poště, kde Vám sdělí více informací.

Napište nám zprávu

Napište nám zprávu a my se vám ozveme.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva