Chtěl jsem ukázat, že virtuální sídla
nejsou pro podvodníky

Výhodně a na celý život

První virtuální sídla jsem otevíral už před řadou let. Bylo to v době, kdy u nás ještě nebyla tolik rozšířená a seriózní podnikatelé se na ně často koukali přes prsty. Brali je totiž jako variantu, kterou vyhledávají spíše podvodníci a šmelináři. I přes zdánlivou cenovou dostupnost virtuálních sídel jsem ale chtěl stále nabídnout něco ještě výhodnějšího. Nabídku, za kterou klienti nebudou muset platit několik stokorun měsíčně.

Jsme přece jen už nějaký čas ve 21. století a přebírání pošty už dnes většina podnikatelů neřeší — od toho mají datovou schránku nebo svou korespondenční adresu. Stejně tak nepotřebují nonstop recepci a další služby, které pouze přidávají stovky korun na výslednou fakturu za pronájem.

Proto jsem se rozhodl založit Virtuanum a nabídnout virtuální sídla za férovou cenu a bez zbytečných služeb, které mnoho podnikatelů vůbec nepotřebuje. Na 10 let za 4.999 Kč. Aby klienti nemuseli každou chvíli řešit smlouvy nebo poplatky a mohli se plně věnovat svému byznysu.

Přeji vám hodně úspěchu v podnikání!

Jednatel společnosti 
Roman Sokola

Naše služby

Stavíme na jasné komunikaci a férovém přístupu. Šetříme klientům čas a náklady, které mohou využít pro další rozvoj svého podnikání.

Ohlasy zákazníků

Služby fungují, stalo se vše, co slíbili a na čem jsme se dohodli. Skvělá spolupráce a úspora času i starostí.
Petr Sedmera
Doporučují, firmu jsem založil bez problémů během jednoho dne. Rychlé a spolehlivé jednání!
Janousek Stavby
Rychlé, vstřícné s výbornou cenou. Můžu jenom doporučit! 
Jiri Kheler