TRVALÝ POBYT JEN ZA 4 999 KČ NA 5 LET

Poskytneme vám trvalé bydliště na Praze 1

Trvalý pobyt
v Praze.

Luxusní adresa na Příčné ulici v centru města.

1 rok skenování
pošty zdarma.

Došlou poštu vám naskenujeme a pošleme na e-mail.

Kompletní vyřízení
ihned a online.

Od stolu a bez složitého papírování.

Kolik stojí
trvalý pobyt v Praze?

Skryté poplatky ani dodatečná pravidla někde pod čarou u nás nečekejte. Pouze jedna cena na 5 let za zřízení místa trvalého bydliště, to je celé.

4 999 Kč na 5 let

poté za stejnou cenu na dalších 5 let

(cena je uvedena bez DPH)

Objednávky, u nichž je platba připsána na náš účet do 12 hodin, odesíláme ještě tentýž pracovní den. A nepotkáte přitom jediného úředníka.

Pokud chcete změnit trvalé bydliště a hledáte co nejlepší adresu, ať už z osobních nebo podnikatelských důvodů (např. kvůli parkovací kartě v modré zóně, snadnějšímu přístupu k lékaři, či školce), rezidence Ferdinand Palace v Novém Městě na Praze 1 je ta nejlepší volba. Služba je vhodná také pro zájemce, kteří mají problém s umístěním trvalého bydliště.

Na první rok vám jako bonus přidáme přebírání a skenování došlé pošty zdarma. Přebíráme výhradně běžnou korespondenci doručovanou společností Česká pošta, s.p. (nepřebíráme zásilky od jiných společností, doručovatelů, kurýrů, apod.). Každý další rok služba stojí 129 Kč měsíčně a pokud ji náhodou nevyužijete, můžete ji jednoduše zrušit a své sídlo budete mít bez dalších poplatků.

Služba poskytnutí trvalého pobytu plní všechny požadavky uložené zákonem. Současně všechny klienty, kteří si u nás zřizují trvalý pobyt, prověřujeme. Budete tak v dobré společnosti.

Samotnou změnu adresy trvalého bydliště není možné na úřadě zařídit online. Od nás obdržíte Souhlas s umístěním adresy trvalého bydliště, na jehož základě vám bude adresa po Vaší osobní návštěvě na úřadě změněna.
 

Ohlasy zákazníků

Služby fungují, stalo se vše, co slíbili a na čem jsme se dohodli. Skvělá spolupráce a úspora času i starostí.
Petr Sedmera
Doporučují, firmu jsem založil bez problémů během jednoho dne. Rychlé a spolehlivé jednání!
Janousek Stavby
Rychlé, vstřícné s výbornou cenou. Můžu jenom doporučit! 
Jiri Kheler

Mám dotaz

Neváhejte kdykoliv napsat. Rádi vaše otázky zodpovíme.