TRVALÝ POBYT JEN ZA 4 999 KČ NA 10 LET

Poskytneme vám trvalé bydliště v Brně

Trvalý pobyt
v Brně.

Klidná oblast v části Jundrov.

1 rok skenování
pošty zdarma.

Došlou poštu vám naskenujeme a pošleme na e-mail.

Kompletní vyřízení
ihned a online.

Od stolu a bez složitého papírování.

Kolik stojí
trvalý pobyt v Brně?

Skryté poplatky ani dodatečná pravidla někde pod čarou u nás nečekejte. Pouze jedna cena na 10 let za zřízení místa trvalého bydliště, to je celé.

4 999 Kč na 10 let

poté za stejnou cenu na dalších 10 let

(cena je uvedena bez DPH)

Objednávky, u nichž je platba připsána na náš účet do 12 hodin, odesíláme ještě tentýž pracovní den. A nepotkáte přitom jediného úředníka.

Služba je vhodná pro zájemce, kteří mají problém s umístěním trvalého bydliště nebo potřebují z osobních či podnikatelských důvodů změnit svou současnou adresu — např. kvůli snadnějšímu přístupu k lékaři, školce, parkování či z důvodu exekuce.

Na první rok vám jako bonus přidáme přebírání a skenování došlé pošty zdarma. Přebíráme výhradně běžnou korespondenci doručovanou společností Česká pošta, s.p. (nepřebíráme zásilky od jiných společností, doručovatelů, kurýrů, apod.).  Každý další rok služba stojí 129 Kč měsíčně a pokud ji náhodou nevyužijete, můžete ji jednoduše zrušit a své sídlo budete mít bez dalších poplatků.

Nemovitost je v našem vlastnictví a služba poskytnutí trvalého pobytu plní všechny požadavky uložené zákonem. Současně všechny klienty, kteří si u nás zřizují trvalý pobyt, prověřujeme. Budete tak v dobré společnosti.

Samotnou změnu adresy trvalého bydliště není možné na úřadě zařídit online. Od nás obdržíte Souhlas s umístěním adresy trvalého bydliště, na jehož základě vám bude adresa po Vaší osobní návštěvě na úřadě změněna.

Ohlasy zákazníků

Služby fungují, stalo se vše, co slíbili a na čem jsme se dohodli. Skvělá spolupráce a úspora času i starostí.
Petr Sedmera
Doporučují, firmu jsem založil bez problémů během jednoho dne. Rychlé a spolehlivé jednání!
Janousek Stavby
Rychlé, vstřícné s výbornou cenou. Můžu jenom doporučit! 
Jiri Kheler

Mám dotaz

Neváhejte kdykoliv napsat. Rádi vaše otázky zodpovíme.